skline vlajkyenline vlajkydeline vlajkyplline vlajkypl
HOTEL   l   UBYTOVANIE   l   GASTRONÓMIA   l   WELLNESS & SPA   l   KONFERENCIE   l   CUKRÁREŇ   l   CATERING   l   3D   l   OKOLIE REGIÓNU   l   KONTAKT
KADERNÍCTVO   l   VIDEO SPOT   l   JÁNOŠÍKOVÁ ŠIBENICA   l   SVADBY   l   VIP PARTY A KLIENTI   l   ŠPECIÁLNE PONUKY
up_shadow
logo hotel janosik
Zimné pobyty Velkonočné pobyty romanticke pobyty Wine Card pobyt
 
CENNÍK UBYTOVANIA
CENNÍK WELLNESS CENTRUM
CENNÍK PRENÁJMU PRIESTOROV
BUSINESS LUNCH
KULINÁRSKA TABUĽA
PLAVECKÉ JASLIČKY SLNIEČKO
HUDOBNÁ PRODUKCIA
 

top ocenenie
  partneri  
  maxim hotel
  catering maxim
  logo ring
hotel ring
malkia penzion
trencianske kupele
 


 
   
KADERNÍCTVO

Otváracie hodiny:

Pondelok až piatok na objednávku
Sobota a nedeľa zatvorené


Telefonický kontakt - 0910 158 725

ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik

Kadernícky salón TABITA ponúka široké spektrum kaderníckych služieb:

dámske, pánske a detské moderne strihy, rôzne techniky farbenia a melírovania napr. Ombré hair objemovú zmývateľnú trvalú alebo klasickú trvalú vlasov účesy na rôzne spoločenské podujatia hĺbkové ošetrenia vlasov s izraelskou profesionálnou kozmetikou Mon Platin, alebo so španielskou kozmetikou Tahe

Ako jediný salón na Liptove robíme Botox na vlasy!!
fotky
EXLUZÍVNE FARBY!!!
Chceme vám predstaviť britskú profesionálnu kozmetiku AFINAGE s ktorou pracujeme. Permanentné vlasové farby obsahujú jedinečné pokrokové zloženie s DATEM PLUS technológiu* bezpečne dopraví dlho trvajúce pigmenty farby hlboko do každého vlasu, čím zabezpečí neuveriteľne krásnu farbu a dokonalé 100% prekrytie šedín. Krémová emulzia obohatená o bambucké maslo a argánový olej chráni, vyživuje a dodáva neuveriteľný lesk pre nádherné a zdravo vyzerajúce vlasy. Extra nízky obsah amoniaku, len od 0,2%, teda zanechá vlasy zdravšie a vyživené. Obsahuje UV filtre, ktoré redukujú nežiaduce efekty svetelných lúčov.

*DATEM PLUS technológia robí naše farby jemnejšie tým že uzatvára kyslík predtým, ako je farba nanesená. Počas miešania je farba chránená pred rýchlou oxidáciou, to znavené, že zabezpačí omnoho viac molekúl preniknúť do kortexu / koreňa vlasu /.

OŠETRENIE VLASOV KOZMETIKOU MON PLATIN:
Hĺbkové ošetrenie vlasov robíme s izraelskou kozmetikou Mont Platin. Produkty obsahujú čierny kaviár a neobsahujú soli a parabeny. Prenikajú hlboko do vlasu a postupne sa vymývajú.

1. Maska na objem pre jemné, tenké a krehké vlasy
Hydratačná liečebná maska s čiernym kaviárom. Neobsahuje soli a je kompatibilná s chemickým ošetrením, ako je vyrovnávanie rôznymi metódami. Pomáha vyrovnávať pH vo vlasoch a dodáva im lesk, vlhkosť, vitalitu a pružnosť. Obsahuje inovatívne zložky, ktoré pôsobia na vlasy antistaticky. Je obohatená o extrakt z čierneho kaviáru, olivový olej, materskú kašičku a antioxidačné rastlinné extrakty (rakytník rešetliakový, granátové jablko a zelený čaj).

2. Maska na vlasy s čiernym kaviárom
Veľmi efektívna na zničené a farbené vlasy. Dodáva vlasom vláčnosť, hebkosť a vitalitu. Má unikátne zloženie, pozostávajúce zo zmesi exkluzívnych a zlepšených silikónov, proteínov, olivového a rakytnikového oleja. V kombinácii s materskou kašičkou a rastlinnými esenciami (granátové jablko a zelený čaj, ktoré predchádzajú oxidácii). Pôsobí preventívne pred elektrizáciou vlasov.

3. Maska pre blond vlasy
Vyživujúca a hydratačná maska. Neobsahuje žiadne soli a je kompatibilná s ošetrením pre vyrovnávané vlasy. Pomáha vyvážiť úrovne vlasového pH a zanecháva vlasy lesklé, bohaté, poddajné a vitálne. Špeciálny antistatický koncept, založený na komplexe vitamínov a extraktu z čierneho kaviáru, obohatený o olivový olej, materskú kašičku a esencie antioxidujúcich rastlín (rakytník rešetliakový, granátové jablko a zelený čaj).

4. Sérum na objem pre jemné, tenké a krehké vlasy, obohatený o extrakt z čierneho kaviáru

5. Olejček na objem pre jemné, tenké a krehké vlasy, obohatený o extrakt z čierneho kaviáru

6. Multi-funkčný krém na vlasy 12 v 1

7. Olej z čierneho kaviáru

8. Sprej z čierneho kaviáru

9. Termo – obnovovací vlasový krém Obnovovacia kúra na vlasy s čiernym kaviárom
…. a ešte veľa kvalitných, ošetrujúcich produktov na vlásky.

TAHE:
vlasová regeneračná kozmetika s obsahom keratínu
V oblasti starostlivosti o vlasy je mimoriadne široká ponuka vysoko kvalitných prípravkov s keratínom. Vašu pozornosť si naozaj zaslúži TAHE EFECTO BOTOX MAGIC, Tahe Elite Keratin Strong A+B a TAHE ELITE POWER PLUS SOS, ktorá je určená pre starostlivosť o suché a poškodené vlasy.


1. Botox magic s keratínom a zlatom

Popis:
Táto kúra obsahuje kyselinu hyaluronovú, zlato, trionic keratín, oleje a živé rastlinné bunky. Vlas omladí, vypne, regeneruje, hydratuje, dodáva lesk a zdravie. Taktiež pôsobí ako ochrana pred teplom a vonkajšími vplyvmi. Ide o veľmi účinnú kúru na vlasy.
Účinky:
-Hĺbková výživa
-Ochrana pred teplom a UV
-Rozjasnenie
-Oprava rozštiepených končekov
-Oživenie farby
-Posilnenie vlasov, omladenie, hydratácia

2. Kúra pre regeneráciu vlasov Tahe Elite Keratin Strong A+B

Popis:
Keratínová regenerácia vlasov pre omladenie, oživenie, s najvyššou koncentráciou účinných látok. Vyrovná a uhladí vlasy poškodené, suché, porézne, krepaté. Tahe ELITE STRONG je najmodernejšie keratínové ošetrenie s vysokou koncentráciou Trionic keratínu a tekutého zlata a vysokou účinnosťou pre omladenie, regeneráciu, hydratáciu ,objem a súčasne program proti kučeraveniu vlasov, ktorý vlasy zvládne neuveriteľným spôsobom. Elite Strong je určený pre prípad, keď chceme dosiahnuť najsilnejšieho a najväčšieho efektu počas jednej aplikácie a vlasy sú veľmi poškodené. Hlavnou prednosťou je rýchla, jednoduchá a pohodlná aplikácia, vysoká účinnosť a v podstate neobmedzene dlhá doba trvania efektu.

Aktívne látky:
- keratín
- Sójový bôbový olej
- Olej z kvetu Arnica Montana
- Hydrolyzovaný sójový proteín
- Hydrolyzovaný pšenicový proteín

Výsledok:
Výsledok je viditeľný už po prvej aplikácii dokonale opravená vlasová štruktúra, výnimočný lesk, hebkosť a plnosť vlasov s veľkým objemom a pevnosťou.

Účinky:
Vlasy nevypadávajú, kučeravé vlasy sa vyhladia, sú regenerované, pružné, vyplnené, s nádherným leskom, poddajné a skvele upraviteľné. Vlasy je možné vyrovnať, ale tiež ľahko zvlniť.

Pre dokonalú prípravu vlasov pred aplikáciou a pre dokonalý výsledok je nevyhnutne nutné použiť čistiaci šampón Tahe Cleansing Total shampoo. Túto kúru Elite Strong A+B môžeme zopakovať podľa potreby alebo cca za 2-3 mesiace.

3.TAHE ELITE POWER PLUS SOS štartovací set pre profesionálne salóny

Aktívne látky:
- TRIONIC KERATIN
- Sójový bôbový olej
- Olej z kvetu Arnica Montana
- Hydrolyzovaný sójový proteín
- Hydrolyzovaný pšenicový proteín
- Živé rastlinné kmeňové bunky

Účinky:
Chráni vlasy pred krepatením a predlžuje omladzujúci efekt ošetrenia, umožňuje jednoduchú domácu úpravu, zachováva textúru a regeneráciu pri každom umytí. Používaním kompletnej rady Elite prípravkov majú vaše vlasy zaistenú dokonalú a vhodnú starostlivosť a vy maximálnu spokojnosť a stálu krásu vlasov.
Kúra je určená na profesionálne použitie. Obsahuje TRIONIC KERATIN vo vysokej koncentrácii, vzácne oleje, živé rastlinné kmeňové bunky. Kúra intenzívne ošetruje vlasy s účinkom 100%. Vlas je vyživený, hladký, pevný. Upravuje a vyživuje kapilár vlasu. Jemné vlasy sa stanú hrubšími a sú pevnejšie, objemnejšie. Vo vlasoch vydrží 40 umytí. Je to najintenzívnejšia kúra z rady TAHE ELITE. ABSOLÚTNA NOVINKA !! VÝSLEDKOM JE DLHOTRVAJÚCI EFEKT: Až 2-3 mesiace (podľa počtu umytí). Používajte TAHE ELITE PRO KERATIN šampón + ELITE FREQUENT alebo ELITE HOME na udržanie efektu.

TAHE:
Vlasová regeneračná kozmetika s obsahom keratínu. V oblasti starostlivosti o vlasy je mimoriadne široká ponuka vysoko kvalitných prípravkov s keratínom. Vašu pozornosť si naozaj zaslúži TAHE EFECTO BOTOX MAGIC, Tahe Elite Keratin Strong A+B a TAHE ELITE POWER PLUS SOS, ktorá je určená pre starostlivosť o suché a poškodené vlasy.


1. Botox magic s keratínom a zlatom

Popis:
Táto kúra obsahuje kyselinu hyaluronovú, zlato, trionic keratín, oleje a živé rastlinné bunky. Vlas omladí, vypne, regeneruje, hydratuje, dodáva lesk a zdravie. Taktiež pôsobí ako ochrana pred teplom a vonkajšími vplyvmi. Ide o veľmi účinnú kúru na vlasy.

Účinky:
-Hĺbková výživa
-Ochrana pred teplom a UV
-Rozjasnenie
-Oprava rozštiepených končekov
-Oživenie farby
-Posilnenie vlasov, omladenie, hydratácia

2. Kúra pre regeneráciu vlasov Tahe Elite Keratin Strong A+B

Popis:
Keratínová regenerácia vlasov pre omladenie, oživenie, s najvyššou koncentráciou účinných látok. Vyrovná a uhladí vlasy poškodené, suché, porézne, krepaté. Tahe ELITE STRONG je najmodernejšie keratínové ošetrenie s vysokou koncentráciou Trionic keratínu a tekutého zlata a vysokou účinnosťou pre omladenie, regeneráciu, hydratáciu, objem a súčasne program proti kučeraveniu vlasov, ktorý vlasy zvládne neuveriteľným spôsobom. Elite Strong je určený pre prípad, keď chceme dosiahnuť najsilnejšieho a najväčšieho efektu počas jednej aplikácie a vlasy sú veľmi poškodené. Hlavnou prednosťou je rýchla, jednoduchá a pohodlná aplikácia, vysoká účinnosť a v podstate neobmedzene dlhá doba trvania efektu.

Aktívne látky:
- keratín
- Sójový bôbový olej
- Olej z kvetu Arnica Montana
- Hydrolyzovaný sójový proteín
- Hydrolyzovaný pšenicový proteín

Výsledok:
Výsledok je viditeľný už po prvej aplikácii dokonale opravená vlasová štruktúra, výnimočný lesk, hebkosť a plnosť vlasov s veľkým objemom a pevnosťou.

Účinky:
Vlasy nevypadávajú, kučeravé vlasy sa vyhladia, sú regenerované, pružné, vyplnené, s nádherným leskom, poddajné a skvele upraviteľné. Vlasy je možné vyrovnať, ale tiež ľahko zvlniť.

Pre dokonalú prípravu vlasov pred aplikáciou a pre dokonalý výsledok je nevyhnutne nutné použiť čistiaci šampón Tahe Cleansing Total shampoo. Túto kúru Elite Strong A+B môžeme zopakovať podľa potreby alebo cca za 2-3 mesiace.

3.TAHE ELITE POWER PLUS SOS štartovací set pre profesionálne salóny

Aktívne látky:
- TRIONIC KERATIN
- Sójový bôbový olej
- Olej z kvetu Arnica Montana
- Hydrolyzovaný sójový proteín
- Hydrolyzovaný pšenicový proteín
- Živé rastlinné kmeňové bunky

Účinky:
Chráni vlasy pred krepatením a predlžuje omladzujúci efekt ošetrenia, umožňuje jednoduchú domácu úpravu, zachováva textúru a regeneráciu pri každom umytí. Používaním kompletnej rady Elite prípravkov majú vaše vlasy zaistenú dokonalú a vhodnú starostlivosť a vy maximálnu spokojnosť a stálu krásu vlasov. Kúra je určená na profesionálne použitie. Obsahuje TRIONIC KERATIN vo vysokej koncentrácii, vzácne oleje, živé rastlinné kmeňové bunky. Kúra intenzívne ošetruje vlasy s účinkom 100%. Vlas je vyživený, hladký, pevný. Upravuje a vyživuje kapilár vlasu. Jemné vlasy sa stanú hrubšími a sú pevnejšie, objemnejšie.
Vo vlasoch vydrží 40 umytí. Je to najintenzívnejšia kúra z rady TAHE ELITE. ABSOLÚTNA NOVINKA !! VÝSLEDKOM JE DLHOTRVAJÚCI EFEKT: Až 2-3 mesiace (podľa počtu umytí). Používajte TAHE ELITE PRO KERATIN šampón + ELITE FREQUENT alebo ELITE HOME na udržanie efektu.

 
     
ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik
 
 
REZERVÁCIA
Titul / meno / priezvisko:
Pobyt od: kalendár
Pobyt do: kalendár
Počet izieb:
Typ izby:
Počet dospelých:
Deti do 3 rokov:
Deti 3 - 12 rokov:
E-mail::
Tel.:
Ako ste sa o nás dozvedeli:
ďalšie požiadavky:
     
spam code pdf
 
 
NEWSLETTER
 
Oficiálny turistický portál Slovenska
 
 plaketa EU
 
plaketa EU
 
switch design HOTEL   l   UBYTOVANIE   l   GASTRONÓMIA   l   WELLNESS & SPA   l   KONFERENCIE   l   3D   l   OKOLIE REGIÓNU   l   KONTAKT
Tattoo Gallery platobne karty