skline vlajkyenline vlajkydeline vlajkyplline vlajkypl
HOTEL   l   UBYTOVANIE   l   GASTRONÓMIA   l   WELLNESS & SPA   l   KONFERENCIE   l   CUKRÁREŇ   l   CATERING   l   3D   l   OKOLIE REGIÓNU   l   KONTAKT
KADERNÍCTVO   l   VIDEO SPOT   l   JÁNOŠÍKOVÁ ŠIBENICA   l   SVADBY   l   VIP PARTY A KLIENTI   l   ŠPECIÁLNE PONUKY
up_shadow
logo hotel janosik
Zimné pobyty Velkonočné pobyty romanticke pobyty Wine Card pobyt
 
CENNÍK UBYTOVANIA
CENNÍK WELLNESS CENTRUM
CENNÍK PRENÁJMU PRIESTOROV
BUSINESS LUNCH
KULINÁRSKA TABUĽA
PLAVECKÉ JASLIČKY SLNIEČKO
HUDOBNÁ PRODUKCIA
 

top ocenenie
  partneri  
  maxim hotel
  catering maxim
  logo ring
hotel ring
malkia penzion
trencianske kupele
 


 
   
OKOLIE REGIÓNU

Národný park Nízke Tatry - najväčšie chránené územie na Slovensku – Demänovská dolina, ktorá je známa predovšetkým vďaka bohatému Demänovskému krasu, lyžiarskym zjazdovkám, ktorá počas zimnej sezóny priťahuje lyžiarov a v lete sú to turistické a cykloturistické trasy.

Lyžiarske stredisko Jasná - je najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku, s najlepšími prírodnými predpokladmi na lyžovanie a snowboarding. Ponúka viac ako 35 km dokonale upravených zjazdoviek.

Demänovské jaskyne - pre verejnosť sú sprístupnené dva úseky unikátneho jaskynného systému Demänovská ľadová jaskyňa a Demänovská jaskyňa slobody. Uvedené jaskyne patria medzi najnavštevovanejšie jaskyne na Slovenku.

Liptovská Mara - vodná nádrž vzdialená 3 km od hotela. V lete ponúka široké možnosti pre vodné športy, kúpanie, golf, či najnovšie extrémne športy. Na Liptovskej Mare sú široké možnosti rybolovu, taktiež tu môžete absolvovať vyhliadkovú plavbu loďou. Pre tých, ktorých láka windsurfing je v lete otvorené škola windsurfingu.

Aquapark Tatralandia - najväčší areál vodnej zábavy, vzdialený 2 km od hotela, otvorený celoročne. Ponúka kúpanie a oddych v 11 bazénoch s termálnou vodou, priaznivo pôsobiace na pohybové a dýchacie ústrojenstvo.

Thermal park Bešeňová - vybudovaný na báze horúcich prameňov liečivých vôd, ktoré blahodárne pôsobia na pohybové, dýchacie a urologické problémy. Thermal park je otvorený celoročne vzdialený od hotela 18 km.

 
     
ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik
 
 
REZERVÁCIA
Titul / meno / priezvisko:
Pobyt od: kalendár
Pobyt do: kalendár
Počet izieb:
Typ izby:
Počet dospelých:
Deti do 3 rokov:
Deti 3 - 12 rokov:
E-mail::
Tel.:
Ako ste sa o nás dozvedeli:
ďalšie požiadavky:
     
spam code pdf
 
 
NEWSLETTER
 
Oficiálny turistický portál Slovenska
 
 plaketa EU
 
plaketa EU
 
switch design HOTEL   l   UBYTOVANIE   l   GASTRONÓMIA   l   WELLNESS & SPA   l   KONFERENCIE   l   3D   l   OKOLIE REGIÓNU   l   KONTAKT
Tattoo Gallery platobne karty