skline vlajkyenline vlajkydeline vlajkyplline vlajkypl
HOTEL   l   UBYTOVANIE   l   GASTRONÓMIA   l   WELLNESS & SPA   l   KONFERENCIE   l   CUKRÁREŇ   l   CATERING   l   3D   l   OKOLIE REGIÓNU   l   KONTAKT
KADERNÍCTVO   l   VIDEO SPOT   l   JÁNOŠÍKOVÁ ŠIBENICA   l   SVADBY   l   VIP PARTY A KLIENTI   l   ŠPECIÁLNE PONUKY
up_shadow
logo hotel janosik
Zimné pobyty Velkonočné pobyty romanticke pobyty Wine Card pobyt
 
CENNÍK UBYTOVANIA
CENNÍK WELLNESS CENTRUM
CENNÍK PRENÁJMU PRIESTOROV
BUSINESS LUNCH
KULINÁRSKA TABUĽA
PLAVECKÉ JASLIČKY SLNIEČKO
HUDOBNÁ PRODUKCIA
 

top ocenenie
  partneri  
  maxim hotel
  catering maxim
  logo ring
hotel ring
malkia penzion
trencianske kupele
 


 
   
VIP PARTY A KLIENTI
 
26.1.2016 Hotel Jánošík**** ocenili troma hviezdami kvality

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ, 26. JANUÁRA 2016 – Ocenenie Liptovská hviezda s najvyšším hodnotením kvality gastronomických a ubytovacích služieb bude patriť Hotelu Jánošík na dva roky, kým bude musieť opäť obhájiť svoje kvality.

Oblastná organizácia cestovného ruchu REGION LIPTOV po tretí raz podrobila prísnym kontrolám poskytovateľov služieb v rámci projektu Liptovská hviezda. Tento krát to boli ubytovacie a stravovacie služby v hoteloch. Päť zariadení sa môže odteraz pýšiť až tromi hviezdami kvality, medzi ne patrí aj Hotel Jánošík, ktorý bude užívať tento titul nasledujúce dva roky.

"Cestovný ruch je o detailoch, aktuálna kategorizácia ubytovacích zariadení klientovi pomôže zorientovať sa v spleti ponúk, ale napriek tomu asi nikdy nebudú dva rovnako kategorizované hotely klientom vnímané rovnako. To je dôvod prečo vznikajú snahy merať kvalitu poskytovaných služieb aj inak." Podnikatelia v cestovnom ruchu ponuku svojich zariadení neustále zlepšujú a kvalita stúpa. Potvrdila to aj Liptovská hviezda 2015. Päť zariadení získalo až tri hviezdy kvality. Hotel JÁNOŠÍK**** z Liptovského Mikuláša, Wellness Hotel GRAND**** z Demänovskej Doliny, Penzión DRAK z Demänovej, Hotel LIPTOVSKÝ DVOR**** z Liptovského Jána a TRI STUDNIČKY**** tiež z Demänovskej Doliny.

Kontroly v ubytovacích zariadeniach prebiehali anonymne. "Špecializovaná firma formou "Mysteryshopping" vyskúšala služby. Kontrolór sa ubytoval, často krát aj s rodinou a deťmi, aby pobyt pôsobil vierohodne. Pod drobnohľad sa v hodnotení dostalo takmer všetko a veľmi sme sa sústredili na ľudský rozmer, lebo cestovný ruch je o emóciách, pocitoch a tie významne ovplyvnia ľudia, ktorí služby poskytujú." povedala jedna z odborných garantiek projektu Iveta Chovanová. Merania kvality trvali takmer dva mesiace. Hodnotitelia sa zamerali najmä na prácu recepcií, reštauračné služby, samotnú prezentáciu hotelov aj ubytovanie.
 
Hotel Jánošík - Liptovská HviezdaHotel Jánošík - Liptovská HviezdaHotel Jánošík - Liptovská HviezdaHotel Jánošík - Liptovská Hviezda
 
 
6.11.2015 - Móda a štýl s vôňou gastronómie
7. ročník obľúbenej módnej show v Hoteli Jánošík****


LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ, 6.NOVEMBER 2015 – HOTEL JÁNOŠÍK**** V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI PRIPRAVIL 7. ROČNÍK MÓDNEJ SHOW S VYNIKAJÚCIMI GASTRONOMICKÝMI ŠPECIALITAMI A ZAUJÍMAVÝMI MÓDNYMI NÁVRHMI.

Ďalší ročník podujatia Móda a Štýl s vôňou gastronómie opäť prilákal mnoho hostí a fanúšikov módy, textilného dizajnu a výbornej kulinárskej gastronómie. Hostí uvádzal a celým večerom sprevádzal vynikajúci herec a zabávač Janko Slezák, ktorý nešetril humorom a dobrou náladou. Podujatie otvoril generálny riaditeľ hotela Marián Polák, ktorý osobne uvítal všetkých hostí a odštartoval módnu prehliadku.

Prvé vybrané kúsky, ktoré si mohli hostia poobzerať boli okuliare značky Dior od Optiky Milena. Tradične, aj tento rok, krásne modelky VS Agency predviedli skutočne zaujímavú kolekciu slnečných okuliarov. Nasledovali módne návrhy od textilnej dizajnérky Iny Budovskej, ktorá získala za svoju výnimočnú prácu prestížne ocenenie od kráľovnej Alžbety. Všetky návrhy Iny Budovskej sú originálne zdobené ľudovou slovenskou výšivkou, ktorá je vo svete módy a dizajnu v súčasnosti veľmi vyhľadávaná. Nasledovala kolekcia Jillo Collection módnej návrhárky Janky Rychtárikovej, ktorej návrhy boli rozdelené na dve sekcie - čierna a biela. Modely sa snažili vyjadriť krásu ženskej postavy, jej jemnosť a eleganciu v rôznych podobách. Využila drahé, ťažké zdobené látky, ako aj ľahký, ručne maľovaný hodváb a čipky. Celú show doprevádzal DJ a hostia degustovali vybrané značky vín, ktoré boli špeciálne vyberané ku každému pripravenému chodu zvlášť. Menu zostavil šéfkuchár Martin Synak spolu so svojim sous-chef Petrom Martonom:

Predjedlo I - Variácie:
Dubáková panacota s rozmarínovou omáčkou, divinový mousse s gaštanovými pyré a balzamikovým želé na hruške sous-vide, nivová pena v želé s púdrom z vlašských orechov.

Predjedlo II – Variácie:
Avokádový šalát s čakankou a šalotkou, zadymený zubáč s kôprovým kaviárom. Polievka: Hráškový krém s makovým olejom.

Hlavné jedlo:
Kvetovaná hovädzia špička sous vide s hubovou omáčkou, morčacie prsia v lístkovom ceste s paprikovou omáčkou, zemiakové a petržlenové pyré.

Dezert:
Mouse z bielej a horkej čokolády, cukrové vajíčko s penou z bielej čokolády,
pomarančový chips.
 
Móda a štýl 2015Móda a štýl 2015Móda a štýl 2015Móda a štýl 2015
Móda a štýl 2015Móda a štýl 2015Móda a štýl 2015Móda a štýl 2015
Móda a štýl 2015Móda a štýl 2015Móda a štýl 2015Móda a štýl 2015
Móda a štýl 2015Móda a štýl 2015Móda a štýl 2015Móda a štýl 2015
Móda a štýl 2015Móda a štýl 2015Móda a štýl 2015Móda a štýl 2015
 
 
15.11.2014 - Móda a štýl 2014 s vôňou gastronómie
HOTEL JÁNOŠÍK VSTÚPIL DO ZIMY V MÓDNYCH TRENDOCH

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ, 7. NOVEMBER 2014 – HOTEL JÁNOŠÍK**** V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI UŽ ŠIESTY ROK PRIVÍTAL PRICHÁDZAJÚCU ZIMU MÓDNOU PREHLIADKOU. V POLOVICI NOVEMBRA HOSTIL PODUJATIE 6. MÓDA A ŠTÝL S VÔŇOU GASTRONÓMIE PRI PRÍLEŽITOSTI 50. VÝROČIA HOTELA JÁNOŠÍK.

Tak a je to za nami aj tento rok - úspešná akcia s názvom Móda a štýl s vôňou gastronómie s podtónom Retro štýl, ktorú sme usporiadali u nás v Hoteli Jánošík**** 07.11.2014. Tentokrát sa predviedli módne návrhárky - Saša Mádrová so svojou značkou Donna Rosi, Janka Rychtáriková a značka Jillo design, Fresa - spodná bielizeň a luxusné pyžamá a športová značka Intersport. Pekné doplnky odprezentovala značka Pire Lang a neodmysliteľnou súčasťou boli aj značkové okuliare od Optiky Milena. Večerom sprevádzal, spieval a moderoval Ivan "Tuli" Vojtek. Hotel si pre svojich 140 hostí pripravil degustačné menu s vínkom, ktoré bolo taktiež v retro štýle, aj v novom šate v podávaní jedál. Šéfkuchár hotela Martin Synak pripravil pre hostí menu:

Variácie:
Plnené vajce so zemiakovo - tuniakovým šalátom / Paradajka plnená králičím šalátikom / Tlačenka z bravčového kolena s cibuľovým želé Medzichod: Kapor v kôprovom kapucine Hlavný chod - variácie: Hovädzie varené, chrenová omáčka, žemľová knedľa / Teľacia roláda s pečeným zemiakom/ Bravčový bôčik na šošovici, viedenská cibuľa
Dezert:
Zapekané palacinky s vanilkovým krémom a čokoládový mouse

Hostia si pochutnávali na výbornom menu a skvelom programe do hlbokej noci. Už sa tešíme opäť o rok.
 
Móda a štýl 2014Móda a štýl 2014Móda a štýl 2014Móda a štýl 2014
Móda a štýl 2014Móda a štýl 2014Móda a štýl 2014Móda a štýl 2014
Móda a štýl 2014Móda a štýl 2014Móda a štýl 2014Móda a štýl 2014
 
 
15.11.2013 - 5. móda a štýl s vôňou gastronómie
HOTEL JÁNOŠÍK VSTÚPIL DO ZIMY V MÓDNYCH TRENDOCH

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ, 15. NOVEMBER 2013 – HOTEL JÁNOŠÍK**** V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI UŽ PIATY ROK PRIVÍTAL PRICHÁDZAJÚCU ZIMU MÓDNOU PREHLIADKOU. V POLOVICI NOVEMBRA HOSTIL PODUJATIE 5. MÓDA A ŠTÝL S VÔŇOU GASTRONÓMIE.

Podujatie 5. Móda a štýl s vôňou gastronómie je módna prehliadka slovenských návrhárov. Tradične sa koná na prelome jesene a zimy v hoteli Jánošík****. Tento rok si zaujímavé modely značiek Jillo, Stefano Pelliceria, kolekciu návrhárky Zuzany Bottkovej, módne trendy obchodov Granitti a Spicy Glam a hity značkovej optiky Milena pozrelo 140 hostí. Obohatením večera bolo hudobné vystúpenie muzikálového speváka Jána Slezáka a špeciálne gastronomické pochúťky.  

Hotel Jánošík**** pravidelne prispieva do kultúrneho života Liptovského Mikuláša. V septembri tohto roku oživilo spojenie mesta s najznámejším slovenským zbojníkom a v priestoroch parku pred hotelom sprístupnilo tzv. Jánošíkovu šibenicu. Tá návštevníkom mesta pripomína zbojníkovu popravu z roku 1713.

 
Móda a štýl 5.Móda a štýl 5.Móda a štýl 5.Móda a štýl 5.
 
 
27.09.2013 - Otvorenie Jánošíkovej šibenice
Vyvrcholením podujatí pri príležitosti 300. výročia súdu a popravy legendárneho slovenského zbojníka Juraja Jánošíka sme odhalili 27.9.2013 symbolické miesto Jánošíkovu šibenicu v parku hotela Jánošík. Traduje sa totiž, že práve na tomto mieste pred tristo rokmi popravili túto významnú postavu slovenských dejín. V minulosti tu bolo trhovisko a bijáreň. Tadiaľto viedli Jánošíka a neskôr Uhorčíka z väzenia k súdu do Mikuláša. Nie je preto náhoda , že hotel nesie meno legendárneho zbojníka a je pomenovaná aj ulica na, ktorej stojí hotel. V parku hotela Jánošík si môžete celoročne pozrieť Jánošíkovú šibenicu a navštíviť hotel Jánošík. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 
Jánošíková šibenicaJánošíková šibenicaJánošíková šibenicaJánošíková šibenica
 
 
9.11.2012 - Móda a štýl s vôňou gastronómie
Tak aj tento rok sa nám podarilo usporiadať pre Vás komornú akciu módnej prehliadky, ktorá bola spojená s výnimočnou degustáciou jedla a vína. Privítali sme módnu návrhárku Janu Jurčenko, ktorá predstavila netradičné večerné šaty, Ďalej sa predstavila značka JILLO z Považskej Bystrice, talianska móda Granitti – Ružomberok, Optika Milena – Liptovský Mikuláš a ručne robené netradičné šperky Art Jane – Martin. Večerom sprevádzala moderátorka Hana Rapantová. Hostia ocenili výborné jedlo a vysokú úroveň celej akcie. Všetkým ďakujeme za účasť a tešíme sa opäť o rok.

 
ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik
ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik
ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik
ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik
ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik
 
 
25.11.2011 - Móda a štýl na Liptove 3
Tak ako tradične aj tento rok usporiadal Hotel Jánošík, módnu prehliadku Móda na štýl v Liptove 3., kde sme mali tú česť privítať módneho návrhara Lukáša Kimličku. Ďalej sa predstavili, známa módna značka Donna Rosi a regionálni vystavovatelia - Fresa, O´Neill, Siba a Optika Milena. After party s bohatým cateringom a ochutnávkou vína od spoločnosti Elesko spestrila moderná pop opera v podaní La Gioia. Na akcii sa zúčastnilo 300 hostí. Všetkým ďakujeme za účasť a tešíme sa opäť o rok.

 
 
ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik
ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik
ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik
 
 
04.11.2011 - Husokačka
Jedli ste už niekedy huskačku? Tak u nás ste ju mali možnosť zjesť úplne celú počas gastronomickej akcie 04.11.2011 s Pavlom Pospíšilom. Príjemnú atmosféru dopĺňalo víno od spoločnosti Malokarpatská vínna spoločnosť a príjemné tóny klavíra. Ďakujeme všetkým a tešíme sa s podobnou akciou opäť v novom roku.

 
ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik
ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik
 
 
31.03.2011 - Video - Orchester chutí s Pavlom Pospíšilom
 
 
 
08. - 09. apríl 2011 - Generálne štáby V4 v Hoteli Jánošík****
V termíne od 08. - 09. apríla sme mali česť privítať na zasadnutí ktoré sa konalo v priestoroch Hotela Jánošík**** náčelníkov generálnych štábov ozbrojených síl Českej republiky, Maďarska, Poľska a Slovenska, aby v období slovenského predsedníctva Visegrádskej skupiny rokovali o vzájomnej vojenskej spolupráci a pripomenuli si 20. výročie založenia tohto zoskupenia krajín strednej Európy. Za rokovací stôl spoločne zasadli náčelník Generálneho štábu Armády Českej republiky generál Vlastimil Picek, náčelník Generálneho štábu Obranných síl Maďarska generál Tibor Benkő, náčelník Generálneho štábu Ozbrojených síl Poľskej republiky Mieczysław Cieniuch a náčelník Generálneho štábu ozbrojených síl Slovenskej republiky generál Ľubomír Bulík. Prvý deň zasadnutia sa ku kolegom z V4 pripojil aj náčelník Generálneho štábu ozbrojených síl Ukrajiny generálplukovník Hryhorii Pedchenko. Na záver stretnutia odovzdal náčelník Generálneho štábu Armády Slovenskej republiky hotelu Ďakovný list.

 
ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik
ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik
 
 
31.03.2011 - Orchester chutí s Pavlom Pospíšilom
Dňa 31.03.2011 sa v priestoroch hotela Jánošík konala gastronomická akcia s michelinským kuchárom, pod názvom "Orchester chutí s Pavlom Pospíšilom". Počas večera sa podávali netradičné špeciality snúbené s vínom. Tejto výnimočnej akcie sa zúčastnilo takmer 90 pozvaných osôb, ktorí si vychutnávali skvelé jedlo do neskorých nočných hodín pri príjemných tónoch harfy.

 
ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik
ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik
 
 
19.11.2010 - Módnu show, návrhára Martin Hrča
V priestoroch hotela sme opäť usporiadali veľkolepú Módnu show, na ktorej hlavnou hviezdou bol módny návrhár Martin Hrča, ktorý predviedol svoju najnovšiu kolekciu modelov extravagantných šiat. Ďalej sa predstavili športové modely, talianska a mestská móda, kožuchy, pančuchy, okuliare a značková obuv Fiorangelo. Príjemným večerom sprevádzala skvelá moderátorka Mariana Ďurianová. Hudobným hosťom bol tentokrát Robo Opatovský. Na záver Hotel Jánošík na skvelej after party pohostil všetkých hostí svojimi kulinárskymi chuťovkami.

 
ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik
ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik
ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik
ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik
 
 
29.10.2010 - Pavel Pospíšil hviezda Michelin už varí aj na Liptove....
Hotel Jánošík **** ako organizátor podujatia priniesol v dňoch 29. a 30.10.2010 kuchárske umenie Pavla Pospíšila v podobe kulinárskej party. Na degustačnú akciu prišlo s veľkým záujmom 200 hostí z okolia Liptova ale aj iných miest Slovenska. P. Pospíšil sa orientoval pri zložení menu ročným obdobím a ponukou regiónu čo sa týka potravín. Degustáciu jeho ponúkaných jedál dopĺňala ochutnávka vín s odborným someliérskym výkladom a live jazzová hudba.

 
ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik
 
 
23.04.2010 - Módna prehliadka Modex
Na jar Hotel Jánošík pripravil opäť ďalšiu spoločenskú akciu, ktorej sa zúčastnilo 300 pozvaných hostí. Módna prehliadka sa niesla v štýle jarných kolekcií od regionálnych vystavovateľov ako napr. spoločnosť Modex, športové oblečenie, plavky, značkové slnečné okuliare a zlatým klincom programu bol diamant ukrytý vo welcome drinku. Večerom sprevádzal Roman Juraško. Svojou návštevou nás hudobne podporil Robo Papp. Na záver bola pripravená after party, ktorá trvala až do skorých ranných hodín.

 
ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik
ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik
 
 
06.11.2009 - Módna prehliadka Veroniky Hložníkovej
Počas módnej prehliadky sa predstavila Veronika Hložníková so svojimi 20 modelmi večerných a koktailových šiat. V rámci regionálnych vystavovateľov sa prestavili talianska móda, luxusná spodná bielizeň, kožušiny, šperky a značkové okuliare. Vydarenej akcie sa zúčastnilo 250 pozvaných hostí. Na záver Hotel Jánošík zorganizoval after party spojenú s ochutnávkou kvalitného vína a dobrého jedla. Večerom sprevádzal Miro Jaroš a hudobný hosť trio X-plosion.

 
ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik
ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik ubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosikubytovanie hotel janosik
 
     
 
 
REZERVÁCIA
Titul / meno / priezvisko:
Pobyt od: kalendár
Pobyt do: kalendár
Počet izieb:
Typ izby:
Počet dospelých:
Deti do 3 rokov:
Deti 3 - 12 rokov:
E-mail::
Tel.:
Ako ste sa o nás dozvedeli:
ďalšie požiadavky:
     
spam code pdf
 
 
NEWSLETTER
 
Oficiálny turistický portál Slovenska
 
 plaketa EU
 
plaketa EU
 
switch design HOTEL   l   UBYTOVANIE   l   GASTRONÓMIA   l   WELLNESS & SPA   l   KONFERENCIE   l   3D   l   OKOLIE REGIÓNU   l   KONTAKT
Tattoo Gallery platobne karty