MENU - HOTLE JÁNOŠÍK
KONTAKT Rezervácie: +421 (0) 44 55 22 721recepcia@hoteljanosik.sk
10 rokov Hotel Janosik

Okolie

Online rezervácie

Okolie Regiónu

Národný park Nízke Tatry - najväčšie chránené územie na Slovensku – Demänovská dolina, ktorá je známa predovšetkým vďaka bohatému Demänovskému krasu, lyžiarskym zjazdovkám, ktorá počas zimnej sezóny priťahuje lyžiarov a v lete sú to turistické a cykloturistické trasy.

Lyžiarske stredisko Jasná - je najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku, s najlepšími prírodnými predpokladmi na lyžovanie a snowboarding. Ponúka viac ako 35 km dokonale upravených zjazdoviek.

Demänovské jaskyne - pre verejnosť sú sprístupnené dva úseky unikátneho jaskynného systému Demänovská ľadová jaskyňa a Demänovská jaskyňa slobody. Uvedené jaskyne patria medzi najnavštevovanejšie jaskyne na Slovenku.

Liptovská Mara - vodná nádrž vzdialená 3 km od hotela. V lete ponúka široké možnosti pre vodné športy, kúpanie, golf, či najnovšie extrémne športy. Na Liptovskej Mare sú široké možnosti rybolovu, taktiež tu môžete absolvovať vyhliadkovú plavbu loďou. Pre tých, ktorých láka windsurfing je v lete otvorené škola windsurfingu.

Aquapark Tatralandia - najväčší areál vodnej zábavy, vzdialený 2 km od hotela, otvorený celoročne. Ponúka kúpanie a oddych v 11 bazénoch s termálnou vodou, priaznivo pôsobiace na pohybové a dýchacie ústrojenstvo.

Thermal park Bešeňová - vybudovaný na báze horúcich prameňov liečivých vôd, ktoré blahodárne pôsobia na pohybové, dýchacie a urologické problémy. Thermal park je otvorený celoročne vzdialený od hotela 18 km.

Fotogaléria

Hotel Jánošík
Hotel Jánošík
Gastronómia
Gastronómia
Wellness
Wellness
Služby
Služby
”U nás
ste stále vítaní.”
slovakia travel logo
wine relax
visit liptov logo
bookingl logo
tripadvisor logo
logo hotel maxim logo slovakial ring logo slovakial ring logo malkia park logo hotel ring
HOTELUBYTOVANIEGASTROWELLNESSKONFERENCIESLUŽBYOKOLIE
Recepcia

Tel.: +421 44 55 22 721 (non-stop)
Tel.: +421 44 55 22 724
Fax: +421 44 55 22 726
e-mail: recepcia@hoteljanosik.sk

Adresa

Hotel Jánošík ****
Jánošíkovo nábrežie 1
031 01 Liptovský Mikuláš
Slovakia

Bank Cards
Top