MENU - HOTEL JÁNOŠÍK
KONTAKT Rezervácie: +421 44 55 22 721recepcia@hoteljanosik.sk

Služby

Kaderníctvo

Kadernícky salón TABITA ponúka široké spektrum kaderníckych služieb:

dámske, pánske a detské moderne strihy, rôzne techniky farbenia a melírovania napr. Ombré hair objemovú zmývateľnú trvalú alebo klasickú trvalú vlasov účesy na rôzne spoločenské podujatia hĺbkové ošetrenia vlasov s izraelskou profesionálnou kozmetikou Mon Platin, alebo so španielskou kozmetikou Tahe. Ako jediný salón na Liptove robíme Botox na vlasy!!

EXLUZÍVNE FARBY!!!

Chceme vám predstaviť britskú profesionálnu kozmetiku AFINAGE s ktorou pracujeme. Permanentné vlasové farby obsahujú jedinečné pokrokové zloženie s DATEM PLUS technológiu* bezpečne dopraví dlho trvajúce pigmenty farby hlboko do každého vlasu, čím zabezpečí neuveriteľne krásnu farbu a dokonalé 100% prekrytie šedín. Krémová emulzia obohatená o bambucké maslo a argánový olej chráni, vyživuje a dodáva neuveriteľný lesk pre nádherné a zdravo vyzerajúce vlasy. Extra nízky obsah amoniaku, len od 0,2%, teda zanechá vlasy zdravšie a vyživené. Obsahuje UV filtre, ktoré redukujú nežiaduce efekty svetelných lúčov.

*DATEM PLUS technológia robí naše farby jemnejšie tým že uzatvára kyslík predtým, ako je farba nanesená. Počas miešania je farba chránená pred rýchlou oxidáciou, to znavené, že zabezpačí omnoho viac molekúl preniknúť do kortexu /koreňa vlasu/.

OŠETRENIE VLASOV KOZMETIKOU MON PLATIN:

Hĺbkové ošetrenie vlasov robíme s izraelskou kozmetikou Mont Platin. Produkty obsahujú čierny kaviár a neobsahujú soli a parabeny. Prenikajú hlboko do vlasu a postupne sa vymývajú.

Fotogaléria

”U nás
ste stále vítaní.”

slovakia travel logo
wine relax
visit liptov logo
bookingl logo
tripadvisor logo
logo hotel maxim logo slovakial ring logo slovakial ring logo malkia park logo hotel ring
Top